POLSCY SPECJALIŚCI WE FRANCJI

Logopeda po polsku

 • Kaja Sadłowska
  Paris (75)
  tel: +33 624 76 52 76
 • Justyna Świeżak
  Paris (75)
  tel :+33 7 66 15 79 53
  e-mail : justyna.swiezak92@gmail.com

Psycholog po polsku

Jesteśmy grupą polskich psychologów i terapeutów tworzących razem telefoniczną i mailową linię zaufania dla Polaków we Francji.
Adresuje się ona do dorosłych i młodzieży w kryzysie emocjonalnym, w trudnych sytuacjach życiowych, w których rozmowa i wsparcie psychologiczne może przynieść ulgę, doraźną pomoc.
Słuchamy was anonimowo i bezpłatnie, dzięki wsparciu Konsulatu w Lyonie, telefoniczne we wtorki o 18.00 oraz mailowo cały tydzień.

Doktor psychologii klinicznej, terapeuta, wykładowca.
Pracuje z dziećmi dwujęzycznymi, nastolatkami, osobami dorosłymi i rodzinami.
Autorka badań i publikacji dotyczących dwujęzyczności i dwukulturowości.
Ekspert i trener ODN Stowarzyszenia Wspólnota Polska, koordynator Polonijnej Poradni Metodycznej. Psycholog kliniczny w Service d’Accompagnement à la Vie Sociale.
Członek francuskiego stowarzyszenia promującego dwujęzyczność Café Bilingue, były członek zespołu badań nad językiem na Uniwersytecie w Poitiers.
Pracuje w nurcie terapii humanistycznej. Prywatnie mama czterech dwujęzycznych chłopców.

Prowadzi konsultacje dla dzieci dwujęzycznych i ich rodzin między innymi w następującym zakresie:
trudności emocjonalne i społeczne, zaburzenia rozwojowe, trudności w przeżywaniu rozłąki, emigracji,
poradnictwo w wychowaniu dwujęzycznym,
koordynacja z francuskimi, specjalistami i instytucjami.

Psycholog dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Konsultacje w gabinecie, w domu lub online. Aby skontaktować się ze mną lub umówić na konsultacje, proszę zadzwonić lub napisać emaila lub użyć mojego formularza kontaktowego na stronie internetowej.

Sofrolog po polsku

Jestem terapeutą pracujacą z dorosłymi i z dziećmi. Moja praktyka zawiera: terapię integrujacą, terapię rodzinną i dziecięcą. Posluguję sie rownież hipnozą (Dyplom Mistrz Hipnozy) i sofrologią (Sophrologie).
Te domeny funkcjonują szczególnie dobrze u dzieci w przypadkach stresu, w stanach lekowych, u dzieci z opóżnieniem w nauczaniu, problemami ze snem, uzależnienia od gier komputerowych i wszystkich innych uzależnieniach oraz wszystkich problematyk psychiczno-fizycznych.
Zapraszam do obejrzenia mojej strony internetowej.